Dom

Cangzhou Junxi Group Co., Ltd. profil firmy

profil firmy

Junxi Packaging & Machine to kolekcja badań i rozwoju maszyn do szycia i toreb tkanych, produkcji, sprzedaży i obsługi posprzedażnej jako jedno z przedsiębiorstw przemysłowych i handlowych.

W 2018 roku firma Junxi zintegrowała oryginalną fabrykę worków kontenerowych (Qingxian Jiyuan Plastic Products Co., LTD.) i fabrykę maszyn (Dongguang Huawei Hydraulic Equipment Co., LTD.) w celu ustanowienia zintegrowanego przedsiębiorstwa Junxi Packaging & Machine i handlu, zaangażowanego w stając się wiodącym krajowym producentem toreb tkanych i producentem sprzętu do prac badawczo-rozwojowych.Dzięki doskonałej jakości, terminowej szybkości dostaw i wydajnej obsłudze posprzedażnej, aby zaspokoić potrzeby globalnych agentów i użytkowników końcowych.

Chiny Cangzhou Junxi Group Co., Ltd. profil firmy 0

Po dziesięciu latach rozwoju opakowanie Junxi zostało zbudowane do wytłaczania, tkania, pokrywania folią, cięcia, wstążek, szycia, kontroli, pakowania i transportu magazynowego jako jedna z linii produkcyjnych i sprzedażowych oraz ma profesjonalny zespół.Od doboru i zakupu surowców po gotowe produkty, ściśle kontrolujemy proces produkcji i jakość każdego ogniwa.Popraw stosunek jakości do ceny i pomóż naszym partnerom stać się bardziej konkurencyjnymi na rynku.

Chiny Cangzhou Junxi Group Co., Ltd. profil firmy 1

W tym samym czasie firma Junxi Packaging stworzyła również system magazynowania, który integruje surowce (granulat PP), półprodukty (rolki, zawiesia, pierścienie, arkusze tkaniny, folie wewnętrzne, jedwab PP itp.), gotowe duże torby oraz małe tkane torby, które można przechowywać w ciągu jednego dnia.Reaguj na pilne potrzeby głównych odbiorców krajowych i zagranicznych.

Chiny Cangzhou Junxi Group Co., Ltd. profil firmy 2

Po dziesięciu latach opadów firma Junxi Machine utworzyła linię zarządzania produkcją, która wykorzystuje precyzyjną obróbkę obrabiarek, produkcję części, obróbkę i montaż oraz fabryczną eksploatację próbną w celu rozwiązywania problemów.Dzięki zespołowi 10 techników ściśle kontroluje odlewanie sprzętu, błąd obróbki obrabiarki i oryginalną stawkę części itp., Aby zapewnić, że sprzęt opuści fabrykę bez awarii, a także przy użyciu niskich strat i wysokiej wydajności.

Chiny Cangzhou Junxi Group Co., Ltd. profil firmy 3

Siedziba firmy znajduje się w Jinggui Center w Cangzhou City, w sąsiedztwie dworca kolei dużych prędkości Cangzhou West i godzinę jazdy od międzynarodowego lotniska w Pekinie, co jest wygodne dla klientów z całego świata.

Chiny Cangzhou Junxi Group Co., Ltd. profil firmy 4

Centrala składa się z sześciu działów, w tym Działu Biznesowego, Działu Personalnego, Działu Zakupów, Działu Operacyjnego, Działu Zarządzania Rynkiem oraz Działu Zarządzania Ogólnego.Istnieje 25 pracowników biznesowych i 15 innych działów.

Chiny Cangzhou Junxi Group Co., Ltd. profil firmy 5

Adresy fabryk znajdują się w hrabstwie Qingxian, w mieście Cangzhou, wzdłuż historycznego kanału Grande Pekin-Hangzhou, 100 kilometrów od portu w Tianjin.Doskonałe położenie geograficzne ułatwia transport towarów do portu i skutecznie skraca czas transportu.

Chiny Cangzhou Junxi Group Co., Ltd. profil firmy 6

Produkty są eksportowane do różnych krajów i regionów na świecie, a stacje obsługi rynku zostały utworzone w Indiach, Jordanii, Bangladeszu i innych krajach i regionach, aby zapewnić klientom terminową i skuteczną obsługę posprzedażną.

Chiny Cangzhou Junxi Group Co., Ltd. profil firmy 7

Jednocześnie przygotujemy się do ustanowienia stacji obsługi posprzedażnej w większej liczbie krajów i regionów oraz powitamy nowych i starych klientów do negocjacji.

Chiny Cangzhou Junxi Group Co., Ltd. profil firmy 8

Duch firmy dotyczący filozofii biznesowej „uczenia się innowacji, uczciwości i harmonii, poza korzyściami dla wszystkich”, stosowanie się do „wykwalifikowanej technologii, doskonałych produktów, niezawodnej jakości, doskonałej obsługi”, aby stworzyć dobry wizerunek firmy, ciągłe innowacje, stosować się do najlepszych produktów aby zaspokoić potrzeby większości użytkowników.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Junxi Packaging & Machine to kolekcja badań i rozwoju maszyn do szycia i toreb tkanych, produkcji, sprzedaży i obsługi posprzedażnej jako jedno z przedsiębiorstw przemysłowych i handlowych.

Od momentu powstania w 2018 r. Junxi Packaging dąży do tego, aby stać się wiodącym producentem worków luzem w Chinach, aby zaspokoić potrzeby dealerów i użytkowników końcowych na całym świecie dzięki najwyższej jakości i terminowej dostawie.

Po ponad trzech latach rozwoju firma Junxi Packaging zbudowała wytłaczanie, tkanie, dopasowywanie, cięcie, drukowanie, wstążkę, szycie, kontrolę, test przeciskania, pakowanie, przechowywanie i inne kompleksowe linie produkcyjne.Od surowców po gotowe produkty, mamy pełną kontrolę nad procesem produkcji i jakością, dzięki czemu nasze produkty są wysokiej jakości, tanie i terminowe, pomagając naszym partnerom być bardziej konkurencyjnymi na rynku.

Chiny Cangzhou Junxi Group Co., Ltd. profil firmy 0

Cangzhou Junxi Group Co., Ltd. Cangzhou Junxi Group Co., Ltd. Cangzhou Junxi Group Co., Ltd. Cangzhou Junxi Group Co., Ltd. Cangzhou Junxi Group Co., Ltd. Cangzhou Junxi Group Co., Ltd. Cangzhou Junxi Group Co., Ltd. Cangzhou Junxi Group Co., Ltd. Cangzhou Junxi Group Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Firma Handlowa

Sprzedawca

marki : Junxi

Ilość pracowników : 100~120

Coroczne wyprzedaże : 1000000-3000000

Rok założenia : 2018

pc Export : 70% - 80%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Cangzhou Junxi Group Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Cangzhou Junxi Group Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Cangzhou Junxi Group Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Cangzhou Junxi Group Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Cangzhou Junxi Group Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Cangzhou Junxi Group Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Cangzhou Junxi Group Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Cangzhou Junxi Group Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Cangzhou Junxi Group Co., Ltd. Certyfikaty